O firmě

Naše firma - Matos - se zabývá výrobou nábytku již přes 10 let. Snažíme se zavádět nové technologie do výroby v co nejkratší době a tím si udržovat vysokou kvalitu našich výrobků. Chtěli bychom zdůraznit, že již delší dobu používáme novou technologii olepování hran nařezaných dílců. Používáme speciální plastovou ABS hranu o síle 2 mm, čímž dosahujeme velice kvalitního a pevného olepení hran. ABS technologie nahradila původní nekvalitní papírové hrany.Pro zvýšení kvality olepujeme ABS hranou většinu našich výrobků - dětské pokoje, kancelářský nábytek a dnes už i korpusy kuchyňských linek.

Kuchyňské linky


Kuchyňské linky dodáváme na klíč včetně interiérových prací, které doplňují komplexní dodávky moderních kuchyňských linek. Kuchyňské linky vyrábíme z LTD dřevotřísky, MDF desek, masivního dřeva nebo přírodní dýhy. Návrhy provádíme v 3D grafickém programu na počítači. Zajišťujeme vyměření prostoru u zákazníka, poradenskou službu při výběru materiálů vhodných do konkrétních prostor a konečný návrh včetně barevných náhledů. K výběru máme širokou nabídku dvířek z MDF materiálů, potažených fólií imitujících přírodní materiály.

Rekonstrukce koupelen


Dnešním trendem je mít svůj byt podle vlastních představ a nedílnou součástí toho všeho je koupelna. Zde začíná nový den a tentýž den tam pak končí. Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen a v rodinných domech. Dodáváme různé druhy obkladových materiálů a dlažeb. Ty klademe jak na umakartové podklady tak na zděné nebo panelové příčky. Do nových koupelen montujeme kompletní sanitární zařízení dle vlastního výběru. Hotové koupelny vybavíme zrcadly na míru v různém provedení tvarů. Uchycení je možné nalepit, zavěsit do rámu a nebo zabudovat přímo do obkladu. Aby byl efekt koupelny úplný, pak nesmí chybět kvalitní osvětlení s doplňky nerezových materiálů.

Přestavby bytových jader


Přestavby bytových jader provádíme výměnou starého jádra za nové a to . a) montáží sádrokartonových desek . b) vyzdívkou z yton gových cihel Montáž sádrokartonových desek plně nahradí klasické zděné nebo panelové příčky. Je to moderní a plně funkční řešení přestavby. Příčky jsou vyplněny minerálním materiálem, který splňuje zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Do těchto konstrukcí leze jednoduše montovat rozvody elektriky, vody a vzduchotechniky.

Moderní prvky


K moderním kuchyním patří moderní prvky. Jedním z nich jsou nerezové rámečky dvířek, které vytvářejí v kombinaci s klasickými materiály moderní design dnešní kuchyně. Taktéž nerezové doplňky, drátěné programy, úchytky, rozličné druhy posuvů zásuvek, sortery, kování, drtiče odpadů apod. To vše doplňuje kuchyňské linky tak, aby vyhovovaly dnešním vysokým nárokům na moderní bydlení.

Na klíč


Kuchyně na klíč to není jenom výroba a montáž nábytku, ale jsou to také interiérové práce, které je třeba udělat, aby mohla kuchyň stát v odpovídajícím prostředí.jsme schopni připravit prostor kuchyně stavebně. Vytvořit, pokud je nutné, SDK příčky, přeložit nebo udělat nové rozvody vody, provést rekonstrukci elektroinstalace. Ta je převážně nutná vzhledem k potřebné kapacitě jističů pro bezproblémové zapojení elektrospotřebičů.

A jiné...


Dodáváme moderní a kvalitní svítidla. K finální úpravě dodávky zajišťujeme nerezový drátěný program, který vhodně dotváří design kuchyňské linky.
| MELNICK KOB, s.r.o. | Ubytování Online | Katalog Ubytování MOK | LR Health & Beauty Systems | Affiliate | Stolařství Vavrečka
Interiéry Ostrava | Úklidová firma J&H Úklid-úklidové služby,mytí oken,čištění koberců | Webmaster

eshop.melnick.cz vestaveneskrine.net